1
|
Фіалковський Володимир Олександрович
|
Член Ради Партії , голова обласної організації Партії
|
народний депутат України
|
2
|
Сіленков Борис Віталійович
|
Член Ради Партії , член Президії Ради обласної організації Партії
|
голова облдержадміністрації
|
3
|
Сидоренко Олександр Миколайович
|
Член Президії Ради обласної організації Партії
|
директор ВАТ АПФ „Таврія "
|
4
|
Кияновський Артем Олександрович
|
Член Президії обласної організації, голова Херсонської міської організації партії
|
директор школи з гуманітарної праці
|
5
|
Степанова Наталія Іванівна
|
Член Ради обласної організації Партії
|
голова Білозерської районної організації Партії
|
6
|
Микитин Ярослав Іванович
|
Член Ради обласної організації Партії
|
генеральний директор – голова правління ВАТ „Каховський завод електрозварювального устаткування "
|
7
|
Яковлев Ігор Олегович
|
Член Ради Партії , член Президії Ради обласної організації Партії
|
керівник виконавчого комітету обласної організації Партії
|
8
|
Шиліна Євгенія Анатоліївна
|
Член Президії Ради обласної організації Партії
|
начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації
|
9
|
Клименко Віктор Леонідович
|
Член Ради обласної організації Партії
|
головний лікар обласної клінічної лікарні
|
10
|
Босакевич В ' ячеслав Володимирович
|
Член Ради Херсонської міської організації Партії
|
директор дослідно - механічного заводу
|
11
|
Власенко Ігор Анатолійович
|
|
Заступник директора ПОК „Херсон "
|
12
|
Яценко Андрій Анатолійович
|
Голова Контрольно - ревізійної комісії Партії
|
начальник управління Головної державної служби України в Херсонській області
|
13
|
Ланкіна Надія Петрівна
|
Член Контрольно - ревізійної комісії Партії
|
заступник начальника Головного управління сільського господарства та продовольства облдержадміністрації
|
14
|
Косюк Володимир Васильович
|
Член Ради обласної організації Партії
|
редактор газети „Наша Україна "
|
15
|
Таранішин Олександр Віталійович
|
Член Ради обласної організації Партії
|
директор з постачання ЗАТ „Чумак " м . Каховка
|
16
|
Яровий Олександр Федорович
|
Член Президії Ради обласної організації Партії, член Президії Ради Великолепетиської районної організації Партії
|
генеральний директор сільськогосподарського підприємства „Рубанівське "
|
17
|
Литвиненко Тетяна Романівна
|
Член Контрольно - ревізійної комісії обласної організації Партії
|
начальник центру електрозв ' язку Херсонської філії ВАТ „Укртелеком "
|
18
|
Трусова Ніна Григорівна
|
Член Ради обласної організації Партії
|
заступник керівника виконкому обласної організації Партії
|
19
|
Шепелєв Ігор Олександрович
|
Член Контрольно - ревізійної комісії обласної організації партії
|
начальник управління Державного казначейства в Херсонській області
|
20
|
Лень Володимир Сергійович
|
Член Президії Ради Цюрупинської районної організації Партії
|
керівник виконкому Цюрупинської районної організації Партії
|
21
|
Дронов Валерій Іванович
|
Член Ради обласної організації Партії , член Президії Ради Генічеської
районної організації Партії
|
голова Генічеської райдержадміністрації
|
22
|
Бережна Людмила Миколаївна
|
Член Ради обласної організації Партії , голова Великоолександрівської районної організації Партії
|
голова Великоолександрівської райдержадміністрації
|
23
|
Кушнір Сергій Вікторович
|
Член Ради обласної організації Партії
|
голова Новотроїцької районної організації Партії
|
24
|
Хмельов Олег Броніславович
|
|
Лікар - хірург Скадовського територіального медичного об ' єднання
|
25
|
Пеньковський Валентин Петрович
|
|
Голова Голопристанської райдержадміністрації
|