Журналісти друкованих, радіо-, теле- та онлайн-медіа, які володіють німецькою мовою, можуть взяти участь у безкоштовному семінарі Саксонського фонду медіаосвіти, що відбудеться у Ляйпцигу 15-26 вересня 2015 року. Десятиденний семінар для молодих журналістів з Центральної та Східної Європи пропонує ознайомлення з роботою німецьких ЗМІ та укріплення міжнародних зв’язків журналістів. Тема семінару 2015 року – “Умови забезпечення прозорості і можливості незалежного висвітлення політики”. Дедлайн для подачі заявок – 14 серпня 2015 року. Більше подробиць за посиланням: http://ijnet.org/en/
Архів категорії: Без категорії
Освітні програми ЄС для університетів та студентів
Еразмус Мундус
Еразмус Мундус – освітня програма ЄС, націлена на активізацію міжнародного співробітництва та підвищення мобільності серед студентів, викладачів, науковців європейських університетів та вищих навчальних закладів третіх країнах на усіх континентах.
Програма названа на честь Еразма Роттердамського, філософа, науковця, який багато мандрував Європою, працював у різних університетах і майже 500 років тому зрозумів переваги мобільності та міжнародного співробітництва в освіті і навчанні.
З 2014 р. відкриває можливості в рамках Еразмус+: навчальна мобільність:http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/index_en.htm
Програма імені Жана Моне
Програма імені Жана Моне – ініціатива Європейської Комісії, започаткована у 1990 році з метою пропагування європейської ідеї (ідеї Об’єднаної Європи) та поширення європейських студій в Європі та на інших континентах.
Програма імені Жана Моне адресована, у першу чергу, університетам, але також асоціаціям та об’єднанням науковців і викладачів, що спеціалізуються на проблемах європейської інтеграції, іншим державним або приватним установам, що надають освітні та тренінгові послуги у сфері європейської інтеграції на місцевому та регіональному рівнях.З 2014 р. відкриває можливості в рамках Еразмус+: https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/actions/jean-monnet_en
Інші програми
Інформація та посилання щодо освітніх програм країн членів Європейського Союзу.
Соціальний проект Google Планета Земля
З Google Планета Земля можна переміститися в будь-яке місце на Землі та переглянути супутникові зображення, карти, ландшафт, 3D-будівлі, космічні галактики й океанські каньйони. Можна вивчати географічний вміст, зберігати відвідані місця та ділитися інформацією з іншими.
Презентація Google Планета Земля
Можна переглядати велику бібліотеку відеотурів, відеозаписів і зображень, створених програмою Google Планета Земля та її партнерами – від місць аварій кораблів на дні океану до тривимірних моделей міст світу.
Океан
Переглядаючи відеотури в програмі Google Планета Земля, занурюйтеся на нові глибини за допомогою шару “Океан”.
Герої служби Google Планета Земля
Дізнайтеся, як люди використовують програму Google Планета Земля, щоб змінити свій світ.
Google Планета Земля пропонує:
Навчання
Незалежно від того, чи ви відкрили програму Google Планета Земля вперше, чи вже досвідчений користувач, ми пропонуємо декілька інструментів, які допоможуть вам покращити свої навички.
Навчальні посібники для початківців
Навчальні посібники для досвідчених користувачів
Навчальні посібники зі створення 3D-будівель
Джерело: Google Планета Земля
Сучасні технології для всіх
Фантазія на тему спілкування в Інтернеті бабусь та дідусів, яка незабаром може стати реальністю
Популярний Інтернет
1. Знайомимося з Інтернетом
2. Вводимо адресу сайту
3. Додаємо закладки на сайти
4. Встановлюємо домашню сторінку
5. Використовуємо клавіші навігації
6. Шукаємо інформацію в Інтернеті
7. Зберігаємо файли з Інтернету
8. Заводимо електронну пошту
9. Спілкуємося через Інтернет
10. Вибираємо пароль