КОНКУРС "МІСТО І НАУКА - 2009"
Дипломні роботи - переможці III конкурсу "Місто і наука" - 2009 року
Дипломні роботи - переможці Третього загальноміського конкурсу дипломних робіт студентів ВНЗ "Місто і наука" - 2009 року
Організатори конкурсу: Херсонською міська громадська організація "Розвиток", Управління економічного розвитку Херсонського міськвиконкому за сприяння Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації
Номінація «Розвиток промисловості»
Дипломні роботи - переможці Третього загальноміського конкурсу дипломних робіт студентів ВНЗ "Місто і наука" - 2009 року
Організатори конкурсу: Херсонською міська громадська організація "Розвиток", Управління економічного розвитку Херсонського міськвиконкому за сприяння Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації
Номінація «Розвиток промисловості»
Місце |
|
Автор |
Назва роботи |
науковий керівник |
I місце |
Власенко Ганна Олександрівна |
Розробка інвестиційної стратегії (на прикладі ДП ВАТ «Мостобуд» «Мостозагін №73») |
Копосов Г.О. кандидат економічних наук, доцент |
|
II місце |
Малина Ольга Ігорівна |
Григорова А.А. кандидат технічних наук, доцент |
||
III місце |
Польська Інна Володимирівна |
Аналіз фінансової сталості підприємства (на прикладі ВАТ«Херсонський завод карданних валів») |
Григорова А.А. кандидат технічних наук, доцент |
Номінація «Розвиток інформаційних систем»
Місце |
|
Автор |
Назва роботи |
науковий керівник |
I місце |
Свистун Марина Василівна |
Розробка програмного забезпечення для інформаційно - пошукової системи ПП «ВКФ «Геоінформкомплекс» |
Дудченко О.М. кандидат технічних наук, доцент |
|
II місце |
Іванов Сергій Миколайович ХНТУ |
Класифікація інноваційних проектів засобами штучного інтелекту |
Карамушка М.В. старший викладач |
|
III місце |
Воробйова Ганна Вікторівна |
Аналіз стану фінансових ринків в умовах економічної кризи |
Годун Б.В. доктор фізико-математичних наук, професор |
Номінація «Вирішення екологічних проблем»
Місце |
|
Автор |
Назва роботи |
науковий керівник |
I місце |
Павленко Яна Анатоліївна |
"Оцінка процесів підтоплення Херсонської урбоекосистеми" |
Малєєв В.О. кандидат сільськогосподарських наук, доцент |
|
I місце |
Бурикіна Світлана Володимирівна |
Впровадження нетрадиційних джерел енергії та їх оптимізація в південних областях України" |
Шевченко В.В. кандидат технічних наук професор ХФ НУК |
|
III |
Кожокарь Ігор Федорович |
Проект захисту підтоплення с. Павлівка Генічеського району Херсонської області |
Жужа В.В. кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри інженерної економіки та охорони навколишнього середовища |
|
III |
Ривка Марія Володимирівна |
Проблема забруднення атмосферного повітря автотранспортом у Херсонської області і можливі шляхи ії вирішення" |
Кнор Н.В. |
Номінація «Розвиток регіональної економіки та підприємництва»
Місце |
|
Автор |
Назва роботи |
науковий керівник |
I місце |
Панасюк Володимир Вікторович |
Дослідження організаційно - економічних передумов створення технопарку «Суднобудування» |
Копосов Г.О. кандидат економічних наук, доцент |
|
II місце |
Матвійчук Ольга Олександрівна |
Оптимізація регіональної структури підприємств малого бізнесу Херсонської області |
Ломоносова О.Е. кандидат економічних наук, доцент |
|
III місце |
Лейнек Ніна Юріївна |
Шляхи вдосконалення конкурентоспроможності продукції в умовах вступу України до СОТ |
Сидорук М.В. кандидат технічних наук, доцент |
Номінація «Розвиток морських технологій та транспорту»
Місце |
|
Автор |
Назва роботи |
Науковий керівник |
I місце |
Степкова Вікторія Вікторівна |
Парсяк В.Н. доктор економічних наук, професор |
||
II місце |
Гацан О. А. |
Лєонов В.Є. доктор технічних наук, професор |
||
III місце |
Аттіна Ольга Вікторівна |
Проект танкера з дослідженням його протипожежного стану |
Рашковський О.С., доктор технічних наук, професор |
|
III місце |
Савчук Олена Вікторівна |
Щедролосєв О.В. доктор технічних наук, професор |
Номінація «Розвиток місцевого самоврядування»
Місце |
|
Автор |
Назва роботи |
науковий керівник |
I місце |
Піскун Вадим Михайлович |
Удосконалення управління дебіторською заборгованістю та зобов’язаннями підприємства |
Ломоносов А.В. кандидат економічних наук, професор НУК |
|
II місце |
Степанова Ірина Юріївна |
Аналіз та планування фінансової діяльності комунального підприємства |
Великий В.Ю. кандидат економічних наук, доцент |
|
III місце |
Сотін Ілля Леонідович |
Ходаков В.Є. доктор технічних наук, професор |
Номінація «Розробка та впровадження енергозберігаючих технологій»
Місце |
|
Автор |
Назва роботи |
науковий керівник |
I місце |
Доценко Юрій Андрійович |
Ескізний проект дизельної когенераційної енергетичної установки плавучої електростанції для міста Херсона |
Горячкін В.Ю. кандидат технічних наук, доцент |
|
II місце |
Сумкін Іван Володимирович |
Енергозбереження теплових ресурсів з впровадженням автоматизованої котельної установки АУК-1-Р |
Шевченко В.В. кандидат технічних наук, професор НУК |
|
III місце |
Подтабачний Олександр Андрійович |
Дизельна когенераційна електростанція на альтернативних видах палива для сільського господарства |
Ткаченко С.Г. кандидат технічних наук, доцент |
Номінація «Удосконалення технологій»
Місце |
|
Автор |
Назва роботи |
науковий керівник |
I місце |
Чеканович Олена Мечиславівна |
Міцність залізобетонних балок, підсилених затяжкою |
Панюков Е.Ф. доктор технічних наук, професор кафедри будівництва |
|
II місце |
Смикодуб Андрій Станіславович |
Розробка технології та проект механізованої дільниці відновлення вкладишів ковзання ДВЗ |
Спіхтаренко В.В. доцент |
|
III місце |
Каленчук Тімур Валерійович |
Розробка технології діагностування та ремонту елементів котельного обладнання |
Лой С.А. |
Номінація «Розвиток сільського господарства»
Місце |
|
Автор |
Назва роботи |
науковий керівник |
I місце |
Присяжнюк К.В. |
Лавренко С.О. кандидат сільськогосподарських наук, доцент |
||
II місце |
Юрчук Олена Валентинівна |
Розвиток туристичної сфери діяльності аграрних підприємств Херсонської області |
Кирилов Ю.Е. кандидат економічних наук, доцент |
|
III місце |
Кістерко О.М. |
Вплив мінеральних добрив на урожай та основні показники якості зерна зрошуваної кукурудзи |
Сидякіна О.В. кандидат сільськогосподарських наук, доцент |