ХЕРСОН. ГРОМАДА. ІНІЦІАТИВА

Портал суспільних знань і дій для розвитку Херсонщини

gerb_sity

Місто

gerb_region

Область

search_icon
 

Економіка в Херсоні

Замість Бавовняного комбінату буде «Fabrіka»

14.03.2011

Інвестиційна компанія Bud House Group презентувала проект створення на території 3-ої фабрики Херсонського бавовняного комбінату Торгівельно-культурного центру "Fabrіka" з басейнами, кортами тощо.

Якірними орендарями торгівельно-культурного центру "Фабрика" стануть: ринок сільгосппродукції (7 тис. кв.м., 1000 торгових місць для реалізації сільськогосподарської продукції Херсонськими виробниками без посередників); продовольчий гіпермаркет (10 тис. кв.м.); супермаркети: будівельний, побутової техніки, спортивний, дитячий, меблевий, подарунків, парфумерії, універмаг одягу та ін.

Культурний сектор буде представлений дитячим розважальним центром, 6-зальним кінотеатром, картингом, катком, ролердроммом, багатофункціональної сценою, та ін. Також, проектом передбачено фітнес-клуб з кількома басейнами і відкритими кортами.

Серед переваг розташування ТКЦ - територіальна близькість до центра, до самих густонаселених районів міста, а також вдале розташування щодо міст-супутників Херсона, де проживає ще близько 100 тис. чоловік.

Фасад ТКЦ Fаbrіka, довжиною більш 400 метрів орієнтований на велику транспортну магістраль, що є частиною траси Е97, яка веде до Криму, що дозволяє розраховувати в літній період на транзитний потік туристів.

Вартість проекту складає 200 млн грн.

Джерело: Управління у справах преси та інформації ХОДА

Читати