ХЕРСОН. ГРОМАДА. ІНІЦІАТИВА

Портал суспільних знань і дій для розвитку Херсонщини

gerb_sity

Місто

gerb_region

Область

search_icon
 

Бізнес протестує

В Києві відбулась масштабна акція SAVEФОП за участі підприємців з усієї України проти знищення малого бізнесу. Херсон теж страйкував.

2020-11-03

Підприємці малого бізнесу та мікропідприємці вже більше року борються за відміну законів, які зобов’язують їх використовувати з 01.01.2021  реєстратори розрахункових операції (РРО). Використання РРО фактично знищує спрощену систему оподаткування, так як де-факто вводить повний облік.

На захист прав малих підприємців, за виживання мікробізнесу,  народився рух SAVEФОП, який вимагає від влади почати наводили лад на митниці, реформувати податкову службу до європейських стандартів  і залишати спрощену систему для малого бізнесу до тих пір, поки не запрацюють нормально ці державні інституції.

Рух вже провів кілька масштабних протестних акцій по всій країні і у Києві  та лобіює  створення пропідприємницької законодавчої бази.

З листопада в протестній акції під стінами Верховної Ради  взяли участь понад 10 тисяч ФОПів, в т.ч. і підприємці з Херсона.

SAVEФОП Херсон

Вимоги підприємців не залишилися без уваги.

Спікер  парламенту Дмитро Разумков під час засідання заявив, що Верховна рада відстрочить введення касових апаратів для фізичних осіб-підприємців на спрощеній системі оподаткування на один рік. Відповідний законопроект повинен бути зареєстрований в парламенті сьогодні.

Одиночні пікети на підтримку вимог колег-підприємців відбулися біля стін Херсоснької обласної державної адміністрації . Також, на знак солідарності з вимогами руху SAVEФОП були закриті деякі ринкові точки та магазини херсонських підприємців.

Автор: Анна Парфьонова

Читати