Місто

gerb_region

Область

search_icon

Херсонські школярі здобули перемогу на Відкритому Кубку України з контактного карате

2021-11-27

У м. Миколаєві, на базі Спортивного комплексу Динамо, відбувся Відкритий Кубок України з контактного карате, який зібрав 350 учасників з міст Херсона, Одеси, Миколаєва, Южноукраїнська, Полтави, Запоріжжя, Вінниці, Чорноморська, Харкова, Дніпра, Києва, Львова.

У чемпіонаті взяли участь 32 вихованці гуртка «Контактного карате» (керівник Анатолій Абельмазов) Херсонського Центру позашкільної роботи. За підрахунками судів гуртківці вибороли 16 призових місць: 8 медалей першого ґатунку, 4 медалі другого ґатунку, 4 медалі третього ґатунку. Спортсмени змагалися в одній версії: повноконтактні поєдинки.

У результаті змагань команда «Контактного карате» (керівник Абельмазов А.А.) Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради вибороли ІІ загальнокомандне місце серед 18 команд.

За підсумками змагань керівника гуртка Анатолія Абельмазова нагороджено відзнакою та подякою від Всеукраїнського альянсу контактного карате за розвиток контактного карате та його популяризацію

Джерело: Херсонська міська рада