Уряд пропонує безкоштовну евакуацію з Херсона до Кривого Рогу, Миколаєва й Одеси
2022-11-28
Надалі можливе переміщення на Кіровоградщину, Хмельниччину чи до західних регіонів України.
Буде забезпечено безоплатне проживання у прихистках, гуманітарну допомогу, харчування, медичну підтримку. Також громадянам допоможуть в оформленні довідки ВПО та грошової допомоги від держави й міжнародних організацій.
Така ініціатива Уряду обумовлена складною безпековою ситуацією в Херсоні й інфраструктурними проблемами в місті.
Евакуйованим передбачено одноразову виплату, яку буде здійснено готівкою відразу після прибуття.
На дорослу людину виплачується 2 тисячі гривень, на дитину – 3 тисячі гривень, пенсіонерам та людям інвалідністю – також 3 тисячі гривень.
Повідомити про бажання евакуюватися можна кількома способами:
1) записатися особисто в «Пункті незламності», який розташований на центральній площі Свободи в місті Херсон;
2) зателефонувати на гарячу лінію Херсонської ОВА за телефоном: (066) 637-49-85 або ж написати у месенджери Viber, Telegram, Signal, WhatsApp на номер: (098) 176-16-98;
3) повідомити в чат-бот волонтерської організації Helping to leave.
Також можна звернутися на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції: 15-48. Або скористатися чат-ботом Міністерства.
Також працює міська телефонна гаряча лінія. На неї можна звернутися з питаннями в стосовно допомоги організації виїзду за телефонами:
(050) 040 – 44 – 24
(098) 958 – 17 -83
(098)- 958 -17 – 90

Поделиться
Читати










