ХЕРСОН. ГРОМАДА. ІНІЦІАТИВА

Портал суспільних знань і дій для розвитку Херсонщини

gerb_sity

Місто

gerb_region

Область

search_icon
 

Сьогодні виповнюється 211 років від дня народження Тараса Шевченка

2025-03-09

Величний Пророк, поет, художник, символ української нації, слова якого через століття залишаються актуальними.
Його творчість стала джерелом натхнення для багатьох поколінь, вона навчила нас любити свою землю і боротися за свободу.

Цього дня ми згадуємо, як Шевченко сформував національну свідомість українців, і вшановуємо його величезну спадщину, яка живе в наших серцях.
 
У Чорнобаївці квіти до погруддя Великого Кобзаря поклали перший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій та заступники Ольга Малярчук і Михайло Лемак, а також директорка Департаменту реалізації гуманітарної політики Віолета Царькова.
 
«Століттями поезія Кобзаря не втрачає актуальності. Його слова надихають, мотивують і об’єднують українців. Це не просто данина пам'яті, а й підтвердження того, що його заповіт живе в кожному з нас», — зазначив Дмитро Бутрій.
 
 
 
 
 
 
 
 

Джерело: Херсонська обласна військова адміністрація

Читати