ХЕРСОН. ГРОМАДА. ІНІЦІАТИВА

Портал суспільних знань і дій для розвитку Херсонщини

gerb_sity

Місто

gerb_region

Область

search_icon
 

З нагоди Дня міжнаціональної злагоди і культурного розмаїття у Києві відбувся фестиваль національних спільнот України «UNIDAY».

2025-05-25

Захід відвідала головний спеціаліст Департаменту гуманітарної політики Херсонської ОВА.
 
Мета фестивалю — популяризація етнічного різноманіття України, зміцнення міжетнічного діалогу та демонстрація культурних і соціальних здобутків національних спільнот.
 

Участь у заході взяли представники понад 30 національностей. Програма включала музичні й танцювальні виступи, виставки, майстер-класи, вікторини, презентації національної кухні, виставку народного мистецтва та спортивні змагання з боротьби «Куреш».
 
Окрім культурної частини, фестиваль мав соціальну місію — підтримати військових різного етнічного походження спільно з благодійним фондом «Бойові Янголи».
 
Ініціювала фестиваль Рада національних спільнот України за підтримки Офісу Ради Європи, Омбудсмена України, програми House of Europe та Державної служби з етнополітики і свободи совісті.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Джерело: Херсонська обласна військова адміністрація

Читати