Водоканал та Херсонська ТЕЦ отримали обладнання для забезпечення стабільної роботи об’єктів критичної інфраструктури.
2026-03-08
Підприємствам передано 44 електричних обігрівачі різної потужності, які використовуватимуться для підтримки безперебійної роботи систем водо- та теплопостачання. У воєнний час це — питання стабільності базових комунальних послуг для жителів громади.
Обладнання надано завдяки роботі Агенції регіонального розвитку "Офіс євроінтеграції" Херсонської області за сприяння БО "БФ "Ранок Відродження".
Херсонська міська військова адміністрація продовжує співпрацю з партнерами, щоб підтримувати життєдіяльність міста та забезпечувати стабільну роботу критичної інфраструктури навіть у найскладніших умовах воєнного часу. 
Читати










