Херсонців привітали з Великоднем.
2026-04-12
Шановні херсонці!
Щиро вітаю вас зі Світлим святом Великодня!
Цьогоріч ми знову зустрічаємо його в умовах російської агресії, під звуки вибухів і повітряних тривог.
Але навіть у таких надважких обставинах Херсон живе, тримається й бореться. І в цьому — наша сила.
Великдень нагадує нам: після темряви завжди приходить світло. Після страждань — відродження. Ми міцно стоїмо на власній землі, бо віримо, підтримуємо одне одного й щодня доводимо: Херсон — місто сильних людей.
Дякую кожному та кожній, хто залишається, працює, допомагає й тримає наше місто. Окрема вдячність нашим Захисникам і Захисницям, які боронять Херсон і всю Україну.
Нехай у ваших серцях не згасає віра, у домівках буде затишок, а над Херсоном якнайшвидше запанує мир.
Христос Воскрес!
Ярослав Шанько - начальник Херсонської МВА
Читати










